Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır


Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü yapma çeşitleri elbette sonsuza dek gidebilir ki bu kişinin isteklerine bağlı olarak değişebilmektedir. Fakat bu büyü çeşitlerinden en çok tercih edileni ise Aşk Büyüsü olmaktadır. İnsanlar bu büyüyü neden çok tercih ederler ve gerçekten de amaçlarına ulaşabilmekteler mi ki bu büyüye çok fazla önem verirler gibi tüm soruların cevabının yanı sıra Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Bunun da anlatımını bu makalede bulabileceksiniz.

Sizlere ilk olarak büyü kelimesinin manasının yanlış taraflara kaçmaması adına ufak bir bilgilendirme yapacağız. Aşk Büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Gibi yöntemlere değineceğiz ve tamamen akla ve mantığa uygun, bilime dayalı düşünce yöneltmeyi göreceğiz.

Aşk Büyüsünün Amacı Nedir?

İnsanların kendilerini bu büyüye yöneltmelerindeki amaç çevresindeki onun için çok özel olan bir kişiye karşı duygularının karşılığını alabilmeyi hedeflediği bir izlenimin doğal davranışı olarak görülmektedir. Kötü düşünceler yerine tamamen içsel ve duygu yüklü hissiyatların karşı tarafın bilincine yerleştirilmesi amaçlanmaktadır. Görüldüğü gibi tüm bu isteklerin neticesinde karşımıza Aşk Büyüsü çıkmaktadır.

Aşk Büyüsü Neden Tercih Edilir?

Bireylerin aşk büyülerini tercih etmelerindeki tek neden tabi ki doğal olarak karşı tarafın duygularına ulaşamamasıdır. Bu ulaşamamayı şöyle nitelendirelim; A Kişisi, B Kişisine karşı duygusal yönden bir takım zaaflar içermekte ve bunun sonucunda da her geçen gün karşı tarafa bağımlı hale gelmektedir. Bu bağımlılığın dozu da karşı tarafa ulaşamamaktan ötürü gittikçe artmaktadır. Doğal yollarla A Kişisi, B Kişisini etkileyemiyorsa, yani her yöntemi deneyip fakat B Kişisinin kendisine karşı bir yakınlıkta bulunmadığını gözlemliyorsa, daha da panikleyerek doğal yolların pek etkili olmadığının farkına varmaktadır.

Bu sebeplerden ötürü A Kişisi, kendini yetersiz ve uyguladığı çözüm yollarının boş olduğunu kavrayarak, başka yollara başvurmayı deniyor. Görüldüğü gibi tam bu noktada işin boyutu değişiyor ve etkili bir çözüm yolunun kapısı aralanıyor. Bu çözüm yolu da Aşk Büyüleri olarak bireylerin karşısına çıkmaktadır.

Aşk Büyülerinin tercih edilme sebepleri tamamen doğallıktan ötürü görülmektedir. Çünkü insanlar birbirlerine olan duygularını ve bağlılıklarını artık karşılıklı bir yapıya döndürmeyi hedeflemektedirler. Yani platonik (tek taraflı) sevginin onlara hiçbir mutluluk vermediklerini görmektedirler ve hemen aşk büyülerine yönelerek bu sorunlarına kalıcı ve etkili bir çözüm üretme gayesindedirler.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

En önemli noktaya geldik. Aşk büyüleri nasıl yapılır? Bu sorunun cevabı tamamen akla ve mantığa dayalı bir şekilde yerine getirilmektedir. Aşk büyüsü demek karşınızdakini size âşık etmekten ötürü başka emeller içinde olmamanız gerektiğini bilmeniz demektir.

Bu büyülerin yapımı ise genelde medyum kişilerin telepati yöntemleri kurmaları neticesinde bireyi dinleme ve sıkıntılarını kavrayıp mantık çerçevesinde çözüm yolları üretmeleriyle ve tecrübeleri neticesinde size yol göstermeleriyle gerçekleşebilmektedir. Bu gerçekten de başarılı yöntemdir. Tabi ki üfürükçü hocalarla sakın ama sakın karşılaşmayın.

Bunun haricinde aşk büyüleri adına dualar da olmaktadır. Duayı bildiğiniz gibi herhangi bir şeyi çok istediğinizde elinizi açarak Yüce Allah’a isteklerinizi söyleme yoluyla bildirebilirsiniz. Fakat burada Aşk Büyülerinde yapılan dualar farklılıklar gösterebilmektedir.  Bu nedenle sizlerin Aşk Büyülerini yapabilmek için Kutsal Kitaplarda yer alan dualara da göz atmanız önerilir.

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK MEDYUM BAKİ HOCA’YA SORU SORUN!

 

MEDYUM BAKİ ÜCRETSİZ BAKIM FORMU…

 

ADINIZ (gerekli)

TELEFON NUMARANIZ (gerekli)

KONU (İstekleriniz)

Yukarıdaki formu eksiksiz doldurduktan sonra GÖNDER’e tıklayıp Medyum Baki Hoca’ya ulaştırabilirsiniz. Medyum Baki 7/24 size yardımcı olmaktadır.

.

BU KONUYA BENZER DİĞER İŞLEMLER

 • Güvenilir Medyum Tam Bir Aşk Büyüsü UzmanıGüvenilir Medyum Tam Bir Aşk Büyüsü Uzmanı Medyum Baki'yi güvenilir yapan yönü aşk büyüsü çalışmalarında uzman oluşudur. Ayrıca Medyum Baki devlete vergi vererek resmi ruhsatlı medyum olarak profesyonel medyumluk hizmeti […]
 • Aşık Etme Büyüsü Nasıl YapılıyorAşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılıyor Aşık etme büyüsü, karşı tarafın size olumsuz duygularını yok etmek veya sevgilinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirmek amacıyla medyumlar tarafından yapılan büyü çeşitlerinden bir tanesidir. […]
 • Çok Etkili Aşk BüyüsüÇok Etkili Aşk Büyüsü Çok etkili aşk büyüsü, iki kişi arasındaki bağı kuvvetlendirmek için yapılan bir büyü çeşitidir. Medyumların yapmış olduğu bu büyüler sayesinde birisini kendinize aşık edebilirsiniz. […]
 • Bayana Yapılan Aşk BüyüsüBayana Yapılan Aşk Büyüsü Bayana yapılan aşk büyüsü ile kalbini kazanmanız sağlanır. Günümüzde birçok erkek, sevgilisinin kendini aldattığı gerekçesiyle bunalıma girmektedir. Hatta durum o kadar vahim ki bu sonuç […]

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ile Benzer Yazılar:

25 Eylül 2013 Saat : 2:54

“Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır” için 52 Yorum

 1. Ayşe R. diyor ki:

  Selamlar hocam. Ben en kısa sürede sizden aşk büyüleri hakkında bilgi almak istiyorum. Geçen sene size bir arkadaşım aşk büyüsü yaptırdı ve sonuç aldı. O günden itibaren eşiyle aralarındaki tüm sorunlar düzeldi. Ben sizden en kısa sürede haber bekliyorum. Yardımınıza ihtiyacım var Baki bey.

 2. Nihal kayma diyor ki:

  Merhaba hocam.. Ben kısa bir süre önce erkek arkadaşımdan ayrıldım.. Onun üzerine çok giittim ve sonunda benden sıkılarak gitti… Ama tekrar bana geri dönsün istiyorum… Lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Çaresizim..

 3. Derya Ü. diyor ki:

  Baki hocama aşk büyüsü yaptırdım ve Allah bin kere razı olsun nişanlım bana geri döndü ve yeniden aşık oldu. Aşık etme büyüsü konusunda Baki hocam ile çalıştığım ve tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Aşk büyüsü ve aşık etme büyüsü hakkında baki hocamın üzerine daha kimseyi görmedim. Uzun zamandır yaşadığım sorunlar bitti ve feraha kavuştum. Sevdiğim kişiyle eski günlerimize geri döndük. Üzerimizdeki kötü etkilerin tamamı kalktı. Ben Medyum Baki hocamın Aşk Büyüsü’nü herkese tavsiye ederim.

 4. Durmuş Ali G. diyor ki:

  Selamlar hocam. Bir süre önce size aşk büyüsü için başvurdum. Hatırlarsanız başvurumu iletişim sayfanızdaki formu doldurarak yapmıştım. Sizden de Allah razı olsun ki, bana dönüş yaptınız ve derdime derman oldunuz. Aşık etme büyüsü konusunda sizin yaptığınız çalışmaların ardından kız arkadaşım bana döndü. Şu anda eskisinden çok daha fazla bana aşık. Ben Aşk Büyüsü konusunda sizi herkese buradan tavsiye etmek istiyorum. Allah sizden razı olsun. Biz birbirimizi çok seviyoruz ve sayenizde kız arkadaşıma benden uzaklaşması için yapılan büyü bozuldu ve sizin yaptığınız Aşk Büyüsü sayesinde kız arkadaşım bana aşık oldu. Allah’a emanet olun.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz